Apresan'da üretim ve hizmet
 

ZAMAN

Apresan'da zamanınız siparişlerinizi beklemekle kaybolmaz. Sipariş vereceğiniz katalog ürünlerinin tamamının stoğu mevcut olup , siperişlerinizin anında temini mümkündür.

FİYAT
Apresan stor perde kullanımını yaygınlaştırmak amacı ile fiyatlarını en düşük seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

TESLİMAT
İstanbul içindeki müşterilerimiz için servislerimiz mevcut olup İstanbul dışından sipariş veren müşterilerin siparişleride en geç iki gün içinde kargoyla adreslerine teslim edilir.

SÜREKLİ YENİLENEN KOLLEKSİYONLAR
Apresan sürekli yenilenen koleksiyonları ile siz müşterilerine sınırsız renk ve desende kumaş seçimi imkanı verir.

DEVAMLILIK GÜVENCESİ
Apresan 1994 yılından bu güne müşterilerimize kesintisiz hizmet imkanı sunmuş , bu güvenle büyümüş ve köklenmiştir. Biz apresan olarak aldığınız her ürünün stok ve devamlılık garantisini vermekteyiz. Ciddi , güvenilir sürekli bir iş ortağı için biz buradayız.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Apresan yılların tecrübesini stor perde kumaşlarının kalitesine yansıtmıştır. Uzun yıllardır bu sektörün içinde olmanın verdiği avantajla stor perde kumaşlarında istenmeyen

-İplik atma
-Burulma
-Kenarlarda dalgalanma vb.

Sorunları gayet iyi bilmekte ve bu sorunları ortadan kaldırıp siz müşterilerine kusursuz hizmet ilkesiyle çalışmaktadır.
Bu gibi teknik sorunlar haricindeki olası kumaş hataları kalite kontrol makinelerinde size aksettirilmeden ortadan kaldırılır.

KALİTELİ HAMMADDE KULLANIMI
Apresan hammadde ve kumaş temininde sürekli olarak kaliteyi ön planda tuttuğu için bu konularda alanının en iyisi şirketlerle çalışır.

Apresan'da üretim ve hizmet